Breaking News: Ora 19:55 Nje fuoristrade del nga rruga. Perfundon ne Kanione e Osumit. Nje person dukshem ne Shkemb **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Breaking News: Ora 19:55 Nje fuoristrade del nga rruga. Perfundon ne Kanione e Osumit. Nje person dukshem ne Shkemb

Fatjon Kaloci
15.8.11
LAJMI I FUNDIT: 15 gusht ora 19:55 Raportet e pak minutave me pare sapo citojne se nje mjet tip Fuoristrade ka dale nga rruga ne segmentin perkrah rruges se Kanioneve nga Dhores drejt Hambullit. Informacioni paraprak nuk jep te dhena te mjetit. Sipas raportit makina tip Fuoristrade eshte rrezuar ne oren 19:43 te kesaj te hene 15 gusht 2011 dhe ka perfunduar ne Kanione.
(Por informacioni nuk eshte zyrtar) Deshmimtare thane nga fshatrat perreth se ne shkembinje dallohet trupi i nje personi, por nuk dihet nese eshte i plagosur. Informacioni eshte Paraprak i momenteve te fundit. Na ndiqni me tej ne Corovoda Blog On LINE