David Beckham poston ne rrjetin social foton me bebin e tij si Baba Krenar **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

David Beckham poston ne rrjetin social foton me bebin e tij si Baba Krenar

Fatjon Kaloci
8.8.11
Ne rrjetet sociale Twitter dhe Facebook futbollisti anglez David Beckham ka pozuar me heret edhe fotot se bashku me Harper vajzen e lindur nje muaj me pare. Ne foton e ndare me fansat dhe ndjekesit ai ka dale duke mbajtur ne krah vajzen kur ajo kishte vec nje jave qe kishte ardhur ne jete. Si nje baba krenar ai ka pozuar duke thene ne postim ne rrjetin social " Mendova se donit te shihni nje foto te Harperit te vogel"... Futbollisti Beckham madje ka shkruar ne trupin e tij poshte qafes nje tatuazh me emrin e vajzes pra mban nen qafe emrin Harper. Ne bashkengjitje ne kemi modifikuar duke sjelle bashe dy imazhet referuese te lajmit. Eshte Pertej Sportit Ju po ndiqni Skrapari.net