Foto: Operacionet e mengjesit te sotem per gjetjen e trupave ne Aksidentin e Grepckes **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Foto: Operacionet e mengjesit te sotem per gjetjen e trupave ne Aksidentin e Grepckes

Fatjon Kaloci
16.8.11
16/08/2011 Edhe nje here mbi ngjarjen e rende te ndodhur dje ne Skrapar. Corovoda on line e mesoi e para lajmin madje nje burim i yni njoftoi vete instancat mbi ngjarjen. Ne azhornimin e pare situata informacionale ishte e paqarte. Raportet e menjehereshme folen per 4 persona ne mjet, ndersa specifikonin per pamjen dukshem te trupit te nje te riu ne nje shkemb vetem 5 minuta pas ngjarjes. Me pas
ne rrjedhe informacionale te redaksise so
ne, do te evoluonin ngjarjet sikunderse ju mund ti ndiqni ne postimet e mepasshme ditore. I pari ne dhenien e lajmit, Corovoda On Line edhe ne facebook numeroi dhjetra e dhjetra ngushellime nga gjithe audienca te sapo njohur me lajmin dhe identitetin e viktimave.
Po ashtu ne nje postimet e sotme ne dhame edhe imazhet e 5 prej viktimave te aksidentit te djeshem, ndersa mungon nje prej imazheve. Ne kete postim ne ju ripropozojme imazhet. Ceremonite mortore ne shtepite e te pakten 3 personave do te zhvillohen sot pasdite ne Grepcke.
Ju po Ndiqni Corovoda Blog ne Corovoda On Line - Ne Facebook na ndiq ne Grupimin Corovoda On Line - Startuam ne 15 gusht 2011 ne kete blog te ri, tashme per cdo cast me Corovoda on line