Gay Skandal Senatori portorikan jep doreheqjen Ja Video Skandali **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Gay Skandal Senatori portorikan jep doreheqjen Ja Video Skandali

Fatjon Kaloci
30.8.11
30-08-2011 Nje skandal perfshiu ne 26 gusht 2011 senatorin Poerto Rikan Roberto Arango pasi nje website Grindr, per homoseksuale publikoi nje foto bere nga nje celular ku autofotografohej trupi nudo i nje mashkulli. Investigimet e nje media televizive dhane me pas te dhena se behej fjale pikerisht per senatorin ne fjale.I Intervistuar me insistim nga media Senatori as nuk pohoi as nuk mohoi kur pa foton e bere. Por pas kesaj disa foto te tjera u publikuan qe e tregonin ate ne shtrat te zhveshur ndersa pozonte per celularin e tij iPhone BlackBerry. Emisioni Dando Candela shfaqi ne televizion intervisten e tij. Video skandali mesa duket morri tjeter forme pas 28 gushtit kur Senatori ne nje leter kerkoi doreheqjen.Arango eshte nje senator i Partise Republikane.Corovoda On Line publikon nje nder videot e krijuara ku ne shume sekuenca shfaqen fotot nudo te tashme ish-senatorit

Ju po ndiqni Corovoda On Line