Incidente ne Polican Sheshi perurohet nen Feste dhe grindje **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Incidente ne Polican Sheshi perurohet nen Feste dhe grindje

Fatjon Kaloci
20.8.11
Pamje Arkiv Polican 2011
20-08-2011 Ndersa ne Polican po festohej, disa te rinj jane perfshire ne disa akte dhune mes njeri - tjetrit raportojne burime te Corovoda On Line pak pas ores 22:00 te kesaj te shtune 20 gusht 2011. Grushta sherr dhe Shishe qelqi te thyera mes dy grupeve te cilat ende nuk dihet per cfare jane konfliktuar mes njeri - tjetrit. Incidenti ndodhi ne Polican ndersa ne Mbremje po perurohej permes nje koncerti festiv Sheshi i Ri i Qendres se Policanit qe do te mbaj emrin sheshi Tomorri. Raporti u publikua me heret ne Skrapari Radio sapo ai u mesua. Sipas burimit mes te rinjve te perfshire ne nje sherr te dhunshem nuk kane munguar njolla gjaku.Burimet jane te momenteve te fundit, per cdo info na ndiqni ne vijim sapo te
marrim te reja. Ju po ndiqni Corovoda On Line Rrjetin e vetem te mbulimit interaktiv mes lajmit lokal. Jemi edhe ne Forum, Radio Online, Mobile Web.