Indiani shtrohet ne spital per dhimbjet Mjeket habitshem gjejne brenda burrit nje uterus femeror **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Indiani shtrohet ne spital per dhimbjet Mjeket habitshem gjejne brenda burrit nje uterus femeror

Fatjon Kaloci
5.8.11
Nje fshatar indian u shtrua menjehere ne spital per dhimbje te forta qe ndjente ne stomak. Lajmi i rralle i publikuar sot 4 gusht 2011 habit ne fakt njerezit e thjeshte por ne fakt shkenca i njeh keto. Keshtu pas nenshtrimit te nje interventi kirurgjik mjeket pne se ne brendi te trupit te mashkullit ndodhej nje uterus i plote femeror, e pikerisht fale ketij organi prezumohet mjedisi formues i fetusit tek femrat shtatezane. Mjeket arriten ta hiqnin uterusin pas asnje problem dhe madje garantuan se nuk ka asnje ndikim tek viriliteti i ketij personi dhe asnje shqetesim per shendetin nuk do te kete. Sipas mjekeve anomali te tilla vijne qe ne embrion. Ju po ndiqni Skrapari.net Portalin e Lajmit Me interaktiv Lokal