Jessica Alba lajmeron lindjen e bebushit permes Facebook. Bebi lindi te shtunen 13 gusht **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Jessica Alba lajmeron lindjen e bebushit permes Facebook. Bebi lindi te shtunen 13 gusht

Fatjon Kaloci
15.8.11
15-08-2011 Jemi ne ShowBiz. Keshtu dje e diele 14 gusht 2011 Aktorja e njohur Jessica Alba ka njoftuar permes rrjetit social Facebook per lindjen e vajzes se saj te dyte. Ne postimin e kapur permes rrjetit social facebook thuhet: "Pershendetje te gjitheve. Shpresoj se po shijoni fundjaven. Cash dhe une jemi shume te lumtur tju njoftojme per lindjen e vajzes sone Haven Garner Warren. Ajo lindi te shtunen dhe ka nje peshe 3.1 kilogram dhe gjatesi 50 centimetra Shendetplote dhe e lumtur. Motra e madhe s'mund
sesi te mos ishte e lumtur per ardhjen e re ne familjen tone. Faleminderit per mbeshtetjen e dhene gjate Shtatezanise. Jeni bota ime" Thuhet keshtu ne rrjetin social ne profilin e Jessica Alba.
ShowBiz ne Blog ne Corovoda on line Blog