Kapet Gazetarja qe doli ne tv me Pistolete ne Televizion ne Libi kunder rebeleveJa Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kapet Gazetarja qe doli ne tv me Pistolete ne Televizion ne Libi kunder rebeleveJa Video

Fatjon Kaloci
25.8.11
25-08-2011 Ne nje video te publikuar ne Rrjetin YouTube gazetarja e bere tashme nje personazh i njohur mediatik ne bote per faktin se gjate transmetimit live nxorri pistolet per tu treguar presion rebeleve ne Libi, e quajtur Hala Misrati eshte kapur nga rebelet. Ne video tregohet sesi nje grup personash te quajtur FF (sic thuhet ne video) me ndihmen e disa djemeve te High Landalouse, pas renies se diktatorit Gadafi moren ne mbrojtje gazetaren Hala Misrati. Grupi thote se ka nje video me te gjate me te (ndersa shfaqen tre vete) dhe tregojne nje filmim ne ekran ku duket gazetarja ne nje shtepi. Ne video gazetarja thote Misrati thote: "Cfare revolucioni? O zot cfare revolucioni kur une nuk kam liri. Nuk kam as shtet dhe s'mund te dal pertej ketyre mureve. Per cfare lirie me flisni? " Kur dikush ne video e pyet te kundershtoj Gadafin: Gazetaja thote: " Ai eshte i vetmi qe na dha dinjitet" Corovoda On Line sapo gjeti kete video e ndjekim ne vijim

Ju po ndiqni Corovoda On Line