Kengetarja Katy Perry Ndryshon Look Ja imazhi i ri me floke Roze **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kengetarja Katy Perry Ndryshon Look Ja imazhi i ri me floke Roze

Fatjon Kaloci
3.8.11
Dy muajt e fundit korrik dhe Gusht 2011 Kengetarja Katy Perry ka ndryshuar ngjyren e flokeve gati tre here. Me e fundit ajo e ketij fillim gushti 2011 i referohet ketij imazhi qe ne japim ne bashkengjitje. E transformuar ne floke Pink apo roze kengetarja ne rrjetin social Twitter ka shkruar mbi imazhin e ri te saj teksualisht kete tekst: "I have been dying my hair since 10pm! Good GOD let me get to my destination tonight! #beenblack #beenblue #beenhotginge #beenblonde #now… " I prisha floket qe ne oren 22:00! I miri Zot me co ne destinacion sonte!#ishinte zinje#ishinblu#ishinjeshinbjonde#tani..." duke e bere mistik keshtu shenimin e saj per ndjekesit ne rrjetin twitter tek i cili ne te Skrapari.net u ndalem per kerkimin e lajmit te radhes ne showbiz. E pra imazhi i ri i kengetares qe aktualisht eshte ne gjithe boten me klasifikimin muzikor e renditur ne vendet me te mira me superhitin E.T. Ju po ndiqni Skrapari.net Portalin me interaktiv lokal te ardhur direkt tek ju tashme edhe radio online me superhitet muzikore. Vijoni te na ndiqni edhe ne rrjetin social ne Facebook Corovoda On Line