Kim Kardashian Martohet Dalin Fotot e para ne rrjet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kim Kardashian Martohet Dalin Fotot e para ne rrjet

Fatjon Kaloci
22.8.11
22-08-2011 Stari amerikan Kim Kardashian tha "Po" perpara altarit te shtunen ne nje ceremoni qe kushtoi mbi 10 milion dollare.Por martesa e saj do te jete fitimprurese edhe ne nje aspekt tjeter ate te fitimit te nje shume te pritshme dollaresh nga publikimi i fotove te dasmes se saj qe dolen eksluzivisht ne rrjetin E! (entertaiment). Kjo nuk ishte e para martese per Kim Kardashian. Ajo qendroi e martuar per 4 vjet me producentin Damon Thomas. Tashme ajo do ti gezohet jetes martesore zyrtarisht me lojtarin amerikan te NBA Kris Humphries. Ne bashkengjitje jepen imazhet e publikuara pak me pare ne Rrjet. Ju po ndiqni Corovoda On Line