Mbi 7500 klikime ne YouTube Videoja ne Sfond Sali Berisha dhe Jozefina Topalli Ja dhe hiti me i fundit per Lulzim Bashen **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Mbi 7500 klikime ne YouTube Videoja ne Sfond Sali Berisha dhe Jozefina Topalli Ja dhe hiti me i fundit per Lulzim Bashen

Fatjon Kaloci
2.8.11
E ngarkuar ne rrjetin YouTube me 29 tetor 2010 Nje prej kengeve me te klikuara dhe teper e cuditshme per bashkeshoqerimin e pamjeve me zerin. Videoja e ngarkuar ne rrjet nga nje user i identifikuar si tropojani69, jep Nje Kenge te Arif Dushaj i bere me se fundmi element skupi pasi ka nxjerre nje kenge per Lulzim Bashen per kryetar Bashkie. Degjoni dhe shikoni pak videon ne bashkengjitje sesi shoqerohen Videoja dhe Audio me njeri tjetrin. Eshte nje prej videove te riaktivizuara me se fundmi ne internet kjo pas daljes se nje kenge qe ne Tirane po shnderrohet ne nje prej hiteve te kryesisht banoreve rurale qe popullojne kryeqendren.

[youtube]xEu7gLWpY-k[/youtube]

Ndersa me poshte ndiqni hitin pao le ta quajme "thjesht nje kenge" pa shume lidhje dedikuar Lulzim Bashes

[youtube]DwbNNnAjla4[/youtube]

Ju po ndiqni Skrapari.net Me mire degjoni Radion tone... se keto kenge ehhh... Online ne Skrapari Radio