Percillet ne Banesen e fundit 17 vjecari Xhulian Hallko Qindra Banore i Japin Lamtumiren e fundit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Percillet ne Banesen e fundit 17 vjecari Xhulian Hallko Qindra Banore i Japin Lamtumiren e fundit

Fatjon Kaloci
17.8.11
17-08-2011 Eshte percjelle sot per ne banesen e fundit i riu 17 vjecar Xhulian Hallko i mbetur pa jete ne aksidentin e ndodhur ne oren 19:43 minuta te 15 gushtit 2011. Funerali u mbajt sot ne oren 10:00 ne Varrezat e
Corovodes, ndersa me heret gjate pasdites se djeshme u kryen ceremonite mortore te 5 te rinjve te tjere qe mbeten pa jete nga aksidenti. Ende nuk dihen zyrtarisht rrethanat e aksidentit ndersa mjeti tip Mitsubishi ra ne nje lartesi mbi 150 metra ne brendi te Kanioneve te Osumit, ne Fshatin Grepcke te Skraparit. Ne Disa rrjete sociale me se fundmi per Xhulianon u shpernda pak me pare nje video memories ndersa ne bashkengjitje Corovoda on Line jep imazhet e te rinjve te mbetur pa jete ne kete aksident

Corovoda On Line Blog