Probleme ne Facebook Ne shume llogari nje problem ne site **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Probleme ne Facebook Ne shume llogari nje problem ne site

Fatjon Kaloci
18.8.11
18-08-2011 Ndersa ora lokale ne Corovode shenon 16:31 nje raport i menjehershem na vjen nga dhjetra email dergues lidhur me probleme qe ka rrjeti social Facebook. Pak pas ores lokale 16:26 faqja kishte kete imazh qe japim ne bashkengjitje per ata te cilet navigonin si ne kompjutera ashtu edhe via mobile. " Ne Faqe thuhej: Llogaria juaj nuk eshte e arritshme per shkak te nje gabimi teknik qe shpresojme ta zgjidhim sa me shpejt:" Gjithcka ju rikthye normalitetit ne
oren 16:33. Ende nuk dihen shkaqet e ketij problemi, por me heret nje grup hackerash te njohur si Anonymous jane betuar se ne 5 nentor te ketij viti do te sulmojne Facebook.
Corovoda On Line Blog