Projekti Skrapari.net Drejt Perfundimit Mijera falenderime Per cdo vizitor **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Projekti Skrapari.net Drejt Perfundimit Mijera falenderime Per cdo vizitor

Fatjon Kaloci
14.8.11
E ndersa kemi me shume se 2 vjet e gjysem se bashku Projekti Skrapari.net mesa duket do te jete drejt perfundimit. Ne duam t'ju falenderojme te gjitheve per kohen qe kemi kaluar se bashku, per sygjerimet, keshillat, verejtjet e gjithcka kaluar me veshtiresine e inisiatives se lire e shpirtit te lire per te mbajtur keto 2 vjet e gjysem se bashku vemendjen tek ajo qe do te shnderroj per mijera banore ne Corovode Polican dhe mbare  Skraparin Portalin e lajmeve te para te mara nga Burime te ndryshme perpara se ato te mesoheshin me gjere. E pertej ketyre sfidave qe zgjaten mbi 2 vjet e gjysem ne jemi perpjekur te kemi nje perfaqesim dinjitoz ne boten elektronike. Falenderojme Shume, Bashkepunetoret, tane. Projekti do te mbyllet per disa arsye teknike dhe Financiare. Ne jemi te sigurt se nisma te tjera, do te lindin pas kesaj, duke i dhene keshtu nje perfaqesim edhe me te madh ne te ardhmen nismave te reja per vendin tone. Mirenjohje per te gjithe ju dhe mijera falenderime. Ende nuk ka nje date fikse se kur do te mbyllet sinjali yne gjithesesi disa nder sherbimet do te mungojne ne keta adresar.
Ky ISHTE www.SKRAPARI.net