Revista publikon listen e VIP-ave te Veshur me mire per vitin 2011 Ja imazhet **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Revista publikon listen e VIP-ave te Veshur me mire per vitin 2011 Ja imazhet

Fatjon Kaloci
5.8.11
Revista Vanity Fair ka publikuar me se fundmi listen e kandidaturave per "The 2011 International Best Dress". Ne listen e kandidaturave perfshihen emra te medhenj nga arti aktore, kengetare por edhe politikane. edhe kengetarja e skandaleve ne veshje ndodhet per te dytin vit rresht ne kete liste, ndonse veshjet e saj nuk jane kaq serioze ato mbeten unike ne dressing. Ne liste renditen emra te tille si Kate Middleton, Carla Bruni, Princesha Charlene e Monakos, cifti Michelle dhe  Barack Obama yje te tjera te show biz si  Justin Timberlake, Colin Firth, Armie Hammer, Carey Mulligan, Tilda Swinton dhe  Lady Gaga. Eshte show biz ne portalin me interaktiv lokal Ketu ne Skrapari.net