Tjeter Sukses Lady Gaga Nxjerr videoklipin e Ri You And I Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Tjeter Sukses Lady Gaga Nxjerr videoklipin e Ri You And I Ja Video

Fatjon Kaloci
17.8.11
17-08-2011 Ekstravagance ne nje Ballade qe me vertet eshte e bukur. Keshtu krejt ndryshe nga ritmet e forta Dance dhe RnB videoklipi i ri i Lady Gaga i quajtur You and I eshte ne tinguj ballade e mirefillte por ne klip shfaqen mjaft pamje te nxehta dhe provokuese. Mund te jete ky videoklipi me i nxehte se kurre dhe ka skena shume te nxehta. Video klipi zgjat 6 minuta dhe shohim nje metamorfoze te paimagjinueshme te kengetares qe luan me

feminitetin dhe mashkulloren ne klipin You And I. Corovoda On Line emeton ne bashkengjitje videon me te re te Lady Gaga


Eshte ShowBiz ne Corovoda On Line