Turizmi ne Corovode drejt nje imazhi te ri Vepra e vecante arkitekturore **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Turizmi ne Corovode drejt nje imazhi te ri Vepra e vecante arkitekturore

Fatjon Kaloci
25.8.11
Projekt Imazhi i vepres ne fjale
25-08-2011 Nje nder veprat unike arkitekturore te Corovodes, godina 9 kateshe e ish-Turizmit tashme prej mese 13 vitesh nje mjedis privat kete pasdite te se enjtes 25 gusht 2011 do te kishte nje imazh te ri pjesor. Themi pjesor pasi ne nje projket plan fasada e jashtme e kesaj vepre arkitekturore do te ndryshoj teresisht. Kete pasdite kalimtare kurioz do shihnin nuancat e para te koloriteve te reja qe sikunder ne foto imazh paraqesim do te jene te idealizuara ne kete projket final qe ju e shihni ne foto. Nje prej vendqendrimeve me te frekuentuara te turisteve edhe vizitoreve ne Corovoden e vogel do te perbej keshtu nje tjeter element atraktiv.
Ju po ndiqni Corovoda On Line Blog