Wanted! Policia nen kerkim te perdoruesit ne Facebook Ne Foto ai si gjuetar vrases femijesh **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Wanted! Policia nen kerkim te perdoruesit ne Facebook Ne Foto ai si gjuetar vrases femijesh

Fatjon Kaloci
28.8.11
28-08-2011 Nje foto e publikuar ne rrjetin social Facebook po shnderrohet ne keto momente ne nje lajm vertet tragjik. Ne fakt  ne imazh paraqitet nje pamje e dhimbshme por nuk dihet sa reale ajo mund te jete. Nje perdorues i rrjetit social i njohur me emrin Eugene Terrorblanche ka pozuar ne profil foton qe ne bashkengjisim. Sipas Sunday Times deri dje ai ne facebook kishte 590 friends. Policia po kerkon bashkepunimin me cilindo qe e njeh kete perdorues. Imazhi ne Bashkengjitje u shpernda ne rrjet pasditen e vone ne rrjet.
Ju po ndiqni Corovoda On Line