Brata lidh Besen. Skrapari - Beselidhja Jemi entuziast per te shtunen e 17te **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Brata lidh Besen. Skrapari - Beselidhja Jemi entuziast per te shtunen e 17te

Fatjon Kaloci
15.9.11
15-09-2011 Te shtunen 17 shtator ne oren 16:00 do te luhet edhe takimi i dyte i Skraparit ne kete kompeticion te Kategorise se Pare ne Futboll. Skrapari do te pres Beselidhjen ne takimin qe do te luhet ne Corovode. Pas takimit me Elbasanin Kapiteni i ekipit te Skraparit Durim Brata u shpreh entuziast per nje te perditshme sportive shqipetare, rreth takimit te ardhshem me Beselidhjen. Beselidhja arriti fitore javen e pare te kampionatit duke u pozicionuar e 6ta ne renditje me tre pike, ndonse eshte vetem fillimi. Kurse Skrapari vendas barazoi me Elbasanin gjate gjithe takimit ne 0-0 ndonse luajti me epersi. "Ne nuk arritem te shenonim pasi u nxituam para portes kundershtare, por edhe pse portieri i Elbasanit ishte ne Forme te Mire" Tha Brata, sulmuesi kryesor i Skraparit. Per takimin me Beselidhjen Brata citon: "Do te hyjme ne fushen e lojes per nje fitore te madhe." ndersa citon edhe faktin e shfrytezimit te faktorit fushe dhe mbeshtetjen e madhe. Corovoda on line Do te trasmetoje Live ne Kohe reale te gjitha takimet e javes se dyte duke klikuar ketu. Javen e pare ne patem nje audience teper te madhe nga gjithe Shqiperia duke arritur mbi 2000 vizita gjate gjithe 2 oreve trasmetim. Vijoni te ndiqni Corovoda On Line (Imazhi nga nje Rrjet Social)