Cifti divorcohet ne Corovode Nje nder arsyet Facebook? **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Cifti divorcohet ne Corovode Nje nder arsyet Facebook?

Fatjon Kaloci
28.9.11
28-09-2011 Nuk behen te ditura arsyet por nje prej tyre mesa duket ka qene rrjeti social Facebook. Ne gossips te ketyre diteve qyteti i vogel ne nje prej temave qe qarkullon bisedave, eshte edhe ajo e nje divorci te mesuar mes nje cifti. Sa eshte e vertete? Askush s'mund ta citoj por komunikimi ne facebook i nje gruaje me nje person ish njohje e vjeter mendohet se i ka vene kapakun nje lidhje disa vjecare te nje cifti te martuar prej shume vitesh ne Corovode. Kjo mendohet se ka sjelle arsyen finale te nje divorci te ndodhur me se fundmi ne Corovode. E veshtire per t'u besuar por te pakten ne kafenete e mengjeseve ne qytetin e vogel te marrit me temat rreth te tjereve eshte nje nder karakteristikat tipike te Corovodes se vogel. Me parimin ku ka ze, s'eshte pa gje, zerat justifikojne te marrit neper fjale cdo event sado familjar apo intim ne gjeresine e diteve.
Corovoda On Line