Facebook Lancon Timeline aplikacioni i ri me interaktiv se kurre **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Facebook Lancon Timeline aplikacioni i ri me interaktiv se kurre

Fatjon Kaloci
23.9.11
23-09-2011 Aplikacioni me i ri i Facebook i quajtur Timeline do te jete se shpejti risia me e madhe ne Facebook. Per te ditur ekzaktesisht se kur ai do te filloj ju do te njoftoheni vetem nese beni nje Sing Up ne linkun zyrtar te Facebook dedikuar ketij aplikacioni. Ne paraqitjen e re grafike qe do te mundesoj Timeline perdoruesi do te mund te njihet ne menyre me te shpejte me gjithcka cfare ndodh aty ku ju beni preferenca. Mund te publikoni gjithashtu kengen qe ju jeni duke degjuar, vendndodhjen tuaj e shume risi te tjera. Ne faqen zyrtare te Facebook citohet se sherbimi Timeline do te jete pas pak javesh aktiv. Ju mund te shihni nje prezantim te asaj se cfare ka ne brendesi ky aplikacion duke klikuar ketu
Corovoda On Line