Hapet Panairi Erotik ne Berlin Deri ne 2 tetor priten afro 30 mije vizitore **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Hapet Panairi Erotik ne Berlin Deri ne 2 tetor priten afro 30 mije vizitore

Fatjon Kaloci
29.9.11
29-09-2011 Nje panair dedikuar Erosit. Kjo ka ndodhur nder te tjera sot ne Berlin ku qindra persona kane marre pjese ne Panairin Nderkombetar dedikuar Erosit. Panairi do te qendroj hapur deri te dielen 2 tetor 2011 ndersa organizatoret mendojne se do te kene sukses dhe sipas tyre priten deri ne 30 mije vizitore. Qe sot u shfaqen interesimet e para dhe si ne imazh tregohet "interesimi..." i meshkujve ishte shume i larte. Ne imazhin e shperndare pak me pare rreth eventit tregohet nje femer ndersa po pozon Pozicione Hot. Imazhi kortezi AFP
Corovoda On Line