Ish-Miss Mali i Zi deklaron se eshte e dashura sekrete e Berlusconit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ish-Miss Mali i Zi deklaron se eshte e dashura sekrete e Berlusconit

Fatjon Kaloci
29.9.11
29-09-2011 Ndersa sot kete te enjte Silvio Berlusconi mbushi 75 vjec nje tjeter deklarate bombe mesa duket do te ishte urimi i radhes i keq per ditet e kryeministrit italian ne simpatine ne publik. Sipas La Repubblica Katarina Knezevic ish Miss i Malit te Zi ka pohuar se eshte e dashura e Kryeministrit Italian Silvio Berlusconi. Ne nje interviste qe ju be asaj ne Podgorice vajza ka thene: "Jam e dashura e Berlusconi, jetoj ne shtepine e tij ne Arcore (ne veri te Milanos) kemi qene bashke qe prej kohes kur ai u nda nga gruaja per shkak te ceshtjes Noemi (2009). Une shkoj me te kudo qe ai vete, marredhenia jone nuk ka asgje misterioze por deri tani kemi shmangur fotografet qe te na fotografojne se bashku". Ka thene vajza per gazeten italiane. Ne janar 2011 pas berjes publike te ceshtjes Ruby kryeministri italian tha se kishte nje marredhenie te qendrueshme me nje person emrin nuk e beri publik. Milioneri i Politikes Italiane Berlusconi festoi kete te enjte ne Rome Ditelindjen ne nje klime aspak te qete rrethanore, mes nje situate te nje krize financiare qe cenon Italine, Pergjimeve dhe aventuarave sex maniak me dhjetra vajza.
Corovoda On Line (Imazhi Majtas Katarina ish miss Mali i Zi)