Klienti i rralle: Ariu hyn ne Piceri ha 4 pica "qyl" ne 30 minuta Ja video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Klienti i rralle: Ariu hyn ne Piceri ha 4 pica "qyl" ne 30 minuta Ja video

Fatjon Kaloci
30.9.11
30-09-2011 Ne interaksion te plote Corovoda On line ne rubriken lajmi i rralle ju propozon nje video te ngarkuar 4 dite me pare ne YouTube ku nje ari hyri ne nje piceri te quajtur "Fat Tony's Pizza". Piceria ndodhet ne lokalitetin e Whistler, ne shtetin e British Colombia, ne SHBA dhe shume kliente u befasuan kur nje ari i madh u shfaq prane banakut te picerise dhe hengri 4 pica ne afro 30 minuta. Ne momentin ne fjale dy punetore po perpiqeshin te hidhnin mbeturinat kur pane prane hyrjes se picerise nje ari te madh. Te trembur, punetoret u futen brenda duke u perpjekur te mbyllnin deren por Ariu po vinte drejt tyre. Punetoret gjate vizites se pazakonte te ariut u detyruan te fshiheshin pas banakut duke qendruar pa levizur deri sa "klienti i vecante" u largua. E ndersa ndodheshin ne pak me te sigurte, ata filmuan permes celularit pamjen ne bashkengjitje.

Corovoda On Line