Nje tjeter Zjarr ne Afersi te Corovodes Serisht ne te njejten Vater **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Nje tjeter Zjarr ne Afersi te Corovodes Serisht ne te njejten Vater

Fatjon Kaloci
2.9.11
02-09-2011 Eshte e cuditshme sesi Zjarri ka rene serisht ne nje lokalitet shume prane Corovodes per te dyten here ne po te njejtin vend. Mesa duket zjarri aksidental mjedisor i 5 diteve me pare ne te njejtin vend nuk qenka i tilla pasi edhe sot pak pas ores 17:00 re tymi mbuluan skajin perendimor te Corovodes. Zjarri ka rene prane Zones se Quajtur Kala dhe ne keto momente ende vijon kur ora lokale shenon 17:25 e kesaj te premteje 2 shtator 2011. Do te mbetet mister mesa duket menyra sesi zjarri bie shume prane vatres se meparshme, ndonse kjo te le te kuptosh per me keq. Me qindra banore te Corovodes Ndjekin keshtu per te dytin episod radhasi rete e tymit. Gjithesesi Ja imazhi i Pak Casteve me Pare i marre derguar permes Celularit. Ndersa ne bashkengjitje ju ripropozojme edhe imazhin e pak diteve me pare te nje zjarri rene oreve te mbremjes ne te njejtin vend
Ky eshte Blogu On Line Corovoda On Line