Per te dyten here brenda 1 jave vjedhje ne banesa ne Corovode **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Per te dyten here brenda 1 jave vjedhje ne banesa ne Corovode

Fatjon Kaloci
21.9.11
21-09-2011 Sipas nje raporti me e fundit ngjarje u rregjistrua ne Corovode gjate se djeshmes se te martes 20 shtator 2011. Sipas raportit jozyrtar i cili qarkulloi shume shpejt ne mjediset e Corovodes nje banese prane nje pallati 5 katesh u dhunua nga vjedhes anonim (deri ne keto caste). Vjedhja ka ndodhur gjate paradites ne banese ndersa dhunuesit kane shfrytezuar momentin e mos pasjes se personave te tjere ne ate orar ne shtepi. Kjo eshte ngjarja e dyte qe rregjistrohet brenda kesaj jave ne Corovode. Me heret ne nje nder zonat e mbipopulluara te lagjeve te lokalitetit ne Corovode nje shtepi private u bastis gjate oreve te nates ndersa ne habi u mesua se te gjithe pjesetaret e familjes ne ate orar kishin qene ne gjume. Shifrat e shumave ne para apo objekte jane kontraktire pasi raportet vijne nga burime te pakonfirmuara.
Corovoda On Line