Rikthehet Avril Lavigne Me video Klipin Radio Hit "Wish You where Here" **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rikthehet Avril Lavigne Me video Klipin Radio Hit "Wish You where Here"

Fatjon Kaloci
10.9.11
10-09-2011 Dikur "Complicated" por tani jo dhe aq. Kjo sepse videoja me e re e Avril Lavigne e publikuar 2 dite me pare po behet e shumeklasifikuar mes preferencave ne radiot me prestigjoze boterore. "Wish You Where Here", quhet video me e re si pjese e albumit te ri te saj. Te gjitha kenget e albumit audienca i ka pritur shume mire. Vetem prej 2 ditesh ne kanalin VEVO ne YouTube kenga ka kapur mbi 1 687 000 klikime. Ndiqeni ketu ne bashkengjitje klipin me te ri te Avril Lavigne

Eshte Show Biz ne Corovoda On Line