Sfida e Pare ne Futboll Skrapari - Elbasani Hidhet Shorti i Kategorise se Pare 2011 - 2012 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Sfida e Pare ne Futboll Skrapari - Elbasani Hidhet Shorti i Kategorise se Pare 2011 - 2012

Fatjon Kaloci
5.9.11
05-09-2011 Sikunderse ju njoftuam me heret gjate azhornimeve te djeshme eshte hedhur sot Shorti i Ekipeve qe do te perballen ne Kategorine e Pare per sezonin Futbollistik 2011 - 2012. Sipas Shorteut Skrapari do te pres ne fushen e tij ne daten 10 shtator 2011 ekipin e Elbasanit. Kalendari i Plote do te botohet ne vijim ne nje Link qe do te ti dedikohemi Sportit. Per javen e Pare ne ndeshjet e tjera te Kategorise permenden: Burreli - Ada, Iliria - Gramshi, Besa - Gramozi, Luftetari - Vlora, Butrinti - Kukesi dhe Beselidhja - Himara. Si superliga edhe Kategoria e Pare do te nisin ne daten 10 shtator 2011
Pas Pak me azhornimet e radhes