Skrapari dhe Laci "takohen" ne Kamez Gllenka e pare e Kupes **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari dhe Laci "takohen" ne Kamez Gllenka e pare e Kupes

Fatjon Kaloci
20.9.11
20-09-2011 Te merkuren do te luhen edhe takimet e para per Kupen e Shqiperise ne Futboll. Ekipi i Skraparit ka spostuar ne marreveshvje vendlojen e cila do te beje qe takimi te behet ne Kamez per efekt jo vetem financiar por edhe te takimit te se shtunes qe mendohet i forte qe do te jete ne Gjirokaster ndaj Luftetarit. Ne nje te perditshme sportive shqipetare Dalipi traineri i ekipit te Skraparit nder te tjera ka cituar se "ne nuk kemi pretendime per Kupe" duke parathene parapergatitjet per takimin me Luftetarin e se shtunes. Neser do te zhvillohen te gjitha takimet e para per Kupen ndersa ne Kategorine e Pare Skrapari numeron 4 pike pas javes se Dyte te ketij edicioni. Corovoda On Line do te jete Live Update me Takimet e Kupes se Shqiperise qe do te zhvillohen neser.
Corovoda On Line