Skrapari percjell Beselidhjen 2-1 Rezultatet dhe Klasifikimi Java 2 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari percjell Beselidhjen 2-1 Rezultatet dhe Klasifikimi Java 2

Fatjon Kaloci
17.9.11
17-09-2011 Skrapari arriti fitoren e pare ne kete kompeticion te sapo nisur ne Kategorine e Pare kur sot ne te dyten u ndesh me Beselidhjen. Takimi perfundoi me rezultatin 2-1. Gjate orarit te kampionatit te kesaj kategori pati disa probleme per shkak te mbingarkeses se faqes sone ne blog. Ja rezultatet e plota te takimeve te luajtura sot:
Skrapari - Beselidhja 2:1
Elbasani - Gramshi 5:1
Mamurrasi - Butrinti 0:0
Kukesi - Burreli 4:0
Gramozi - Iliria 2:1
Himara - Luftetari 0:1
Ada - Besa 2:2
Vlora - Lushnja 2:1

Ne fund te javes se dyte Klasifikimi i renditjes per Kategorine e Pare eshte si me poshte:
1. Gramozi 6 2 0 0 4-2
2. Luftetari 6 2 0 0 2-0
3. Elbasani 4 1 1 0 5-1
4. Ada 4 1 1 0 4-2
5. Butrinti 4 1 1 0 2-0
6. Skrapari 4 1 1 0 2-1
7. Lushnja 3 1 0 1 6-2
8. Beselidhja 3 1 0 1 2-2
9. Kukesi 3 1 0 1 2-2
10. Vlora 3 1 0 1 2-2
11. Gramshi 3 1 0 1 3-6
12. Besa 1 0 1 1 3-4
13. Mamurrasi 1 0 1 1 0-5
14. Iliria 0 0 0 2 2-4
15. Himara 0 0 0 2 0-2
16. Burreli 0 0 0 2 0-4

Per me shume mbi piket dhe golavarzhin si dhe per perdorimin e linkut Live ne Cdo event Futbollistik kliko ketu