Spikeri amerikan pas lidhjes satelitore tallet me Motrat Kardashian Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Spikeri amerikan pas lidhjes satelitore tallet me Motrat Kardashian Ja Video

Fatjon Kaloci
23.9.11
23-09-2011 Ndersa ishin ftuar ne nje lidhje te drejtperdrejte satelitore me kanalin amerikan Fox 29 Kim Karadashian dhe e motra e saj Kourtney u imituan keq sapo u shkeput lidhja satelitore me ta. Gjithcka ndodhi ne 8 shtator ndersa spikeri Mike Jerrick filloi te qesh dhe te imitoje zerin e motrave ndersa improvizoi edhe stilin e rrobave qe ato mbanin veshur me cepa te ngritur ne pjeset e supeve. Spikerja tjeter Sheinelle Jones u perpoq qe ta permbante kolegun e saj ndersa ishin live por pas pak edhe ajo do te binte ne te qeshura. Vetem pas pak sekondash regjia u kerkoi te beheshin serioz dhe vijuan me programin ndersa gjithcka u ndoq live ne syte e publikut amerikan. Videoja qe Corovoda On Line ju paraqet ne bashkengjitje jep pikerisht keto momente.

Corovoda On Line