Tashme me videoklip: Adele Someone like you Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Tashme me videoklip: Adele Someone like you Ja Video

Fatjon Kaloci
30.9.11
30-09-2011 Kengetarja e afirmuar tashme ne tregun boteror per zerin e saj melodioz Adele ka nxjerre video klipin zyrtar te kenges Someone Like You. E renditur ne vendet e para ne top listat europiane me kete kenge edhe videoklipi do te jete i karakterizuar nga thjeshtesia. Ne Video kengetarja shfaqet duke ecur neper rruget e Parisit ndersa kengetarja sikur mediton per te djeshmen. Keshtu ajo ka zyrtarizuar Albumin e quajtur "21" por per ata qe nuk e dine Adele sensitive ne kete album vjen pas nje marredhenie qe zgjati 6 vjet me nje djale dhe qe perfundoi. Pasi e la ate dhe u fejua me dike tjeter. Ndiqni videon ne bashkengjitje si videoklipin me te ri te saj.

Corovoda On Line