Video Scandalet e publikuara ne websitin KavkazCenter. Gjykata e quajti sot website "ekstremist" Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video Scandalet e publikuara ne websitin KavkazCenter. Gjykata e quajti sot website "ekstremist" Ja Video

Fatjon Kaloci
12.9.11
12-09-2011 Planet ne vijim nuk duhen ndjekur nga persona qe vuajne nga semundje kardiake apo kane probleme emotiviteti. Vetem pak pas ores 14:00 nje gjykate ruse e konsideroi si website ekstremist faqen KavkazCenter.com. Ky website nder materialet e shumta te publikuara nje muaj me pare publikoi disa video qe tregonin dukshem se si shkelen te drejtat me elementare te njeriut. Forcat e Policise afgane pasi zbresin ne video trupat e disa personave te vdekur nisin masakrimin e tyre. Videoja e rende tregon sesi ende Afganistani nuk ka parimet bazike te ruajtjes se te drejtave. Ne bashkengjitje videoja tregon planet. Ju lutemi: Ka nje ngarkese te larte emocionale. Mos e shikoni nese keni probleme me emotivitetin: Pamjet traumatike nisin pas minutetit te pare te videos.

Corovoda On Line Lajmi me i shpejte