Video Skandal: Nje deputete belge ne Parlamentin Europian Seks ne Natyre me te shoqin Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video Skandal: Nje deputete belge ne Parlamentin Europian Seks ne Natyre me te shoqin Ja Video

Fatjon Kaloci
2.9.11
02-09-2011 Nje video skandal rrembeu Belgjiken kete fillim shtatori 2011. Videoja e ngarkuar ne rrjetin YouTube tregon plane te marra nga nje kamera amatore e cila ka kapur ne flagrance Deputeten e cila ben seks me te shoqin e saj ne nje lokalitet prane keshtjelles Navarra. Ne rrjetin Twitter parlamentarja ka pranuar faktin ndonse ka shkruar se kjo video nuk lidhet me politiken.Sipas saj kjo video i perket 4 viteve me pare. Aktualisht Kryetare e Bashkise te lokalitetit belg Aalst, Ilse Uyttersprot denon me publikimin e kesaj video shkeljen e privatesise. Videoja eshte xhiruar nga nje grup te rinjsh qe ndodheshin me pushime dhe po filmonin keshtjellen.  Corovoda On Line Ju publikon ne Bashkengjitje Seancen Hot te europarlamentares Belge.


Me lajmin me te shpejte, vijoni te qendroni me ne