5 kilogram marijuane ne autobuzin Gjirokaster - Tirane ne Pranga 1 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

5 kilogram marijuane ne autobuzin Gjirokaster - Tirane ne Pranga 1

Fatjon Kaloci
23.10.11
23-10-2011 Nje sasi prej afro 5 kilogram marijuane u gjet ne brendi te nje mjeti kete te diele ne Shqiperi. Mjeti tip autobuz me 41 pasagjere ne brendesi mbante edhe ngarkesen e lendes narkotike qe sipas raportit te pare nuk i perkiste ne posedim asnje prej pasagjereve. Autobuzi bente linjen Gjirokaster - Tirane. Verifikimi pas nje sinjalizimi u be ne Tepelene. Poseduesi i kesaj ngarkese u arrestua ndersa ndodhej ne nje hotel ne Gjirokaster. Beri te ditur pak minuta me pare versioni elektronik i Top Channel. Droga kishte destinacion Tiranen dhe nuk behen te ditura ende te dhenat e te arrestuarit.
Corovoda On Line