Macja ngaterrestare: Problem ne trafik ne Rusi pasi macja kishte hipur ne semafor Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Macja ngaterrestare: Problem ne trafik ne Rusi pasi macja kishte hipur ne semafor Ja Video

Fatjon Kaloci
26.10.11
26-10-2011 Nje mace ka habitur dhjetra shofere ne Rusi javen qe shkoi, kjo pasi felini kishte mundur te hipte nen strehezen e se "kuqes" ne nje semafor duke bere qe shoferet te habiteshin ne distance per ngjyren dhe formen qe kish semafori, por sa me shume ata afroheshin me shume habiteshin per macen ne fjale. Nje video e ngarkuar ne 20 tetor 2011 tregon disa plane te ngjarjes se rralle. Sipas autorit te videos qe ka ngarkuar imazhet ne YouTube thuhet se per pak macja desh shkaktoi nje aksident ne ate aks rrugor. Nuk jepen te dhena se ku ka ndodhur ekzaktesisht rasti por ne bashkengjitje mjafton te ndiqni videon ne fjale.

Eshte Corovoda On Line lajmi me pikant ditor