Nje i ndaluar per dyshimet mbi autoresine e vjedhjeve ne banesa ne Corovode **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Nje i ndaluar per dyshimet mbi autoresine e vjedhjeve ne banesa ne Corovode

Fatjon Kaloci
1.10.11
01-10-2011 Nje shtetas u ndalua mengjesin e djeshem ne Corovode mbi dyshimin mbi autoresine per nje numer bastisjesh neper shtepi te ndryshme ne Corovode. Nuk dihet nese eshte ky personi pergjegjes per ngjarjen me te rende ne komunitet keto dite qe prej mes shtatorit 2011 ku nje numer shtepish bastiseshin ne menyre misterioze ndersa flinin neper shtepi pronaret e tyre. Nje 35 vjecar u ndalua mengjesin e djeshem thane disa burime prane qendres se Corovodes me heret. Ndalimi u krye ne 30 shtator 2011 por frika se mos nuk behet fjale per kete person apo per te tjere nuk u ndalet banoreve te Corovodes deri sa te sigurohen. Ceshtja eshte kthyer prej ditesh ne nje makth per disa ndersa mengjeseve vendasit komentojne apo behen vigjilente per te degjuar ndonje vjedhje tjeter qe mund te jete bere naten pararendese.
Corovoda On Line