Poloni: Kandidatja ne Zgjedhje Per tu votuar Zhvishet Politikania ne streep tease Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Poloni: Kandidatja ne Zgjedhje Per tu votuar Zhvishet Politikania ne streep tease Ja Video

Fatjon Kaloci
9.10.11
09-10- 2011 Ne nje video te postuar ne rrjetin YouTube nje kandidate per zgjedhjet qe po mbahen kete te diele ne Poloni ka gjetur nje menyre tejet te vecante per te marre votat e popullit. Video e gjate afro 40 sekonda shfaq 23 vjecaren Katarzyna Lenart e cila garon me subjektin polak SLD ( Aleanca Demokratike e Majte) ndersa zhvesh rrobat ngadale, por si e shihni edhe ne videon bashkengjitur ne momentin e fundit shfaqet teksti: "Deshironi me shume?" (ndersa po behej gati nudo) duke perfunduar me Voto SLD. Corovoda on line jep ne bashkengjitje videon ne fjale.

Corovoda On Line