25 vjecarja amerikane u arrestua: Doli lakuriq neper rruget e qytetit diten e ditelindjes Policise i tha: Keshtu me beri Zoti **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

25 vjecarja amerikane u arrestua: Doli lakuriq neper rruget e qytetit diten e ditelindjes Policise i tha: Keshtu me beri Zoti

Fatjon Kaloci
14.11.11
Ne rekordet e lajmeve te rralla ndalemi tek ky i 3 nentorit 2011. Nje vajze 25 vjecare e identifikuar si Ashley Bradshow u arrestua nga policia ne lokalitetin Hickory, ne shtetin amerikan te Karolines se Veriut ndersa po ecte lakuriq neper rruge. Sipas rekordeve ne polici, i dashuri i saj tha se ajo doli lakuriq nga shtepia. Nje qytetar tjeter sinjalizoi policine se kishte pare prane 11Street (rruges se 11) nje vajze qe ecte lakuriq. Kur policet e ndaluan dhe e pyeten nese ishte mire, vajza tha qe po, madje tha se "Keshtu me ka bere zoti!". Policet e shoqeruan vajzen fillimisht ne spital per te pare nese ishte mire nga gjendja shendetesore. Per lirimin e saj me kusht drejtesia kerkoi 600 dollare.
Corovoda On Line