Aktorja Demi Moore Divorcohet. 49 vjecarja ndahet nga Ashton Kutcher 33 vjec Lajmi permes Twitter **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Aktorja Demi Moore Divorcohet. 49 vjecarja ndahet nga Ashton Kutcher 33 vjec Lajmi permes Twitter

Fatjon Kaloci
18.11.11
Aktorja Hollivudiane Demi Moore divorcohet. Me heret thashethemet qe mesa duket dolen te verteta flisnin se bashkeshorti i saj Ashton Kutcher e tradhtonte. Demi Moore beri te ditur vetem dje lajmin e trishtuar. Ne nje komunikim ajo tha: Me trishtim te madh vendosa ti jap fund marteses 6 vjecare me Ashton. Si grua, si femer si nene kam disa vlera te shenjta interesash qe i kam premtuar vetes te mos u devijoj. Kjo ka qene dhe arsyeja perse kam zgjedhur te vazhdoj jeten time. Do te jete nje kohe per te testuar veten dhe familjen time te duhur dhe lypset me shume maturi percilndo person qe po jeton nje situate si kjo. Nga ana e tij Ashton tha ne rrjetin social twitter: "Une gjithmone do te kujtoj kohen e kaluar me Demi. Martesa eshte nje nga gjerat me te veshtira ne bote, dhe per fat te keq shpesh deshtojne". Ashton 33 vjecar dhe Demi Moore 49 vjecare edhe perse kishin 6 vjet martese bashke. Me pare Demi Moore ishte e martuar me aktorin Bruce Willis.
Corovoda On Line