E Shtuna 19' rikthen Futbollin Skrapari pret Javen e 10te Ne Corovode kundrejt Gramozit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

E Shtuna 19' rikthen Futbollin Skrapari pret Javen e 10te Ne Corovode kundrejt Gramozit

Fatjon Kaloci
14.11.11
Pas nje jave pushim per shkak te sfides se kombetares, e shtuna 19 nentor 2011 do te rikthej emocionin e futbollit ne Kategorine e Pare. Ndersa do te luhet Java e 10-te e kompeticionit Skrapari do te pres ne Corovode Gramozin ekipet respektive kane shfrytezuar pausen e ketyre diteve per stervitoret e tyre, ndersa vendasit e Skraparit ben nje miqesore me Terbunin javen qe lame pas. Deri me tani Skrapari renditet i 12 ne klasifikim me 10 pike ndersa Gramozi eshte i 6ti ne klasifikim. Deri me tani vendasit e Skraparit kur luajne ne shtepi ofrojne me se shumti fitore dhe barazime, ndersa Gramozi kur luan jashte fushes se vet ne keto 9jave e ka te veshtire fitoren. Por gjithcka mund te ndodhi te shtunen ne oren 14:00 ku ne Terrenin Sportiv Corovoda do te luhet ky takim. Corovoda On Line si perhere edhe kete te shtune do te jete me mbulimin Live ne te njejtin link (KLIKO KETU) ku e shtuna si perhere numeron me mijera klikme pasi jepen Live cdo rezultat i Kategorise se Pare. Por klasifikimi pritet te ndryshoj ne pike apo renditje neser pasi do te luhet ne kete mesjave edhe takimi i paluajtur mes Luftetarit dhe Elbasanit.
Corovoda On Line