Fshati Pa Rini Grepcka, Skrapar pas Tragjedise se 15 gushtit 2011 Dje Top Channel Format Special **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Fshati Pa Rini Grepcka, Skrapar pas Tragjedise se 15 gushtit 2011 Dje Top Channel Format Special

Fatjon Kaloci
9.11.11
Ndersa ne mengjesin e 15 gushtit 2011 blogu yne do te startonte per te paren here ne Corovoda On Line buzembremja e 15 gushtit 2011 do te bombardonte me klikime blogun Corovoda On Line i pari qe emetoi lajmin per nje aksident te rende. Ndonse fillimisht raporti foli te pakten 4 viktima bilanci tragjik i oreve te kobshme te nates do te perfundonte me vdekjen e 6 te rinjve. E pikerisht dje, formati Pasdite ne Top Channel i dedikoi nje material video pas tragjedise se jetes ne fshatin Grepcke. Videoja ne Bashkengjitje jep nga minuta e trete deri tek minuta e 9te nje material filmik mes reportazhit dhe intervistave. Corovoda On Line ju ofron te plote videon ne bashkengjitje nga emisioni i djeshem 8 nentor 2011 video e ngarkuar vetem pak caste me pare kete te merkure.

Corovoda On Line