Hillary Clinton plas te qeshurat Nudo burri pas saj ndersa pozonte per mediat me kryeministrin e Hong Kong Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Hillary Clinton plas te qeshurat Nudo burri pas saj ndersa pozonte per mediat me kryeministrin e Hong Kong Ja Video

Fatjon Kaloci
17.11.11
Sekretarja Amerikane e Shtetit Hillary Clinton shpertheu ne te qeshura mes dhjetra gazetaresh ndersa ndodhej ne Havai, ne mbremjen e djeshme. Pikerisht dje ndersa Hillari Clinton pozonte me kryeministrin e Hong Kong pas saj nje burre kaloi me vrap ndersa u vu re se ai ishte lakuriq. Burri ishte nje plazhist nudist dhe ne dore mbante nje peshqir. Hillary shpertheu ne te qeshur dhe iu tha mediave a e kapet kete? ndersa ndodhej ne takimin e APEC qe po mbahej ne Hawai. Corovoda on Line si gjithnje ne kerkim te lajmit pikant ju ofron videon ne bashkengjitje qe po merr shume klikime.

Corovoda On Line