Incidenti: Pergjaket i riu nga Skrapari. Incidenti besohet pas ndeshjes U17 Tomorri - Skrapari te kesaj te diele **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Incidenti: Pergjaket i riu nga Skrapari. Incidenti besohet pas ndeshjes U17 Tomorri - Skrapari te kesaj te diele

Fatjon Kaloci
21.11.11
Disa te rinj u perfshine dje e diele 20 nentor 2011 ne nje sherr mes tyre. Lajmi u mesua dje pasdite ne oren 18:00 por ne rrethana ende te paqarta. Sipas raportit disa te rinj u perfshine ne nje sherr pas ndeshjes Tomorri - Skrapari per moshat U17 qe u luajt kete te diele. Nje 22 vjecar nga Corovoda mbeti i gjakosur nga sherri mes te rinjve. Nuk dihen shkaqet e nisjes se kesaj grindjeje mes tyre ndonse burime thane se nje sharje mund te kete shkak i sherrit. Burimi nuk raporton nese graindja ka ndodhur gjate apo pas ndeshjes por citon se i riu nga Corovoda u ndje i sulmuar dhunshem pasi ngjarja eshte zhvilluar ne prani te shume personave te tjere. Informacioni eshte jo zyrtar dhe per info me te plota do t'ju informojme sa me shpejt te mundemi
Corovoda On Line