Me gjoks perjashta perpara ambasades italiane Femrat e Levizjes FEMEN festojne me shampanje Ikjen e Silvio Berlusconit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Me gjoks perjashta perpara ambasades italiane Femrat e Levizjes FEMEN festojne me shampanje Ikjen e Silvio Berlusconit

Fatjon Kaloci
14.11.11
Me parrula si "Party is Over", "Finish Berlusconi", apo "Berlo Ciao" aktivistet e levizjes FEMEN ne Ukraine festuan me Shampanje te zhveshura ne gjysme bust, dhe gjokset jashte per largimin e Brelusconit ne Itali si kryeminister. Protestimi i rralle, sic ndodh ne cdo reagim te levizjes Femen u zhvillua ne Kiev perpara ambasades italiane ne Ukraine kete te hene 14 nentor 2011. Imazhet u shperndane menjehere ne rrjet nga Reuters.
Corovoda On Line