Personaliteti 2011 i Skraparit: Artan Hoxha Fitues i Sondazhit te Corovoda On Line per 2011 **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Personaliteti 2011 i Skraparit: Artan Hoxha Fitues i Sondazhit te Corovoda On Line per 2011

Fatjon Kaloci
28.11.11
Personaliteti i Vitit 2011 ne Rezultatin e Pervitshem te Corovoda On Line eshte gazetari investigativ Artan Hoxha. Ne edicionin e sivjetshem startuar ne Janar 2011 (asokohe ne websitin tone Skrapari.net - i spostuar tashme ne Corovoda On Line Blogspot.com qe prej 15 gushtit 2011) garuan 10 personalitete te njohura te Skraparit. Ne Formatin Gazetari ishin konkurues per kete vit: Artan Hoxha dhe Zylyftar Hoxha, Ne Formatin Politik Adriatik Zotkaj dhe Nesim Spahiu, Ne Formatin Art Ermonela Jaho dhe Klodian Qafoku, Ne Formatin Sport Edmond Dalipi dhe Muharrem Bregu Ne Formatin Mjekesi Novruz Gerxhani dhe Isa Meta.
Ne Shtator 2011 Votimi u mbyll per garuesit e tjere duke lene ne vijim vetem dy emrat mes Artan Hoxha dhe Ermonela Jaho me te votuarit deri ne shtator 2011. Ne 28 Nentor 2011 mes rezultateve ne total me 214 vota rezultoi fitues i sondazhit elektronik te pervitshem te Corovoda On Line Artan Hoxha. Qe nga janari 2011 deri ne netor 2011 u votua nga 684 votues elektronik Ne Facebook, PollDad dhe Corovoda On Line Blog si dhe Skrapari.net (ky i fundit jo aktiv qe prej nentorit).

Personaliteti i Vitit 2011 i vijon nismes se Corovoda on Line dhe Skrapari.net. Ne edicionin e 2010 Fitues i Personalitetit te Vitit 2010 u shpall asokohe Ilir Meta.
Artan Hoxha eshte nje emer i njohur ne mediat shqipetare, ne zhanrin e Gazetarise Investigative ne nje prej skermave televiziv News 24 me Formatin Xhungel per kete vit ne ngjarjen e 21 Janarit 2011 u be vemendje boterore e lajmit pas planeve te kapura ne protesten e kesaj dite ne Tirane kur Nje person u pa permes analizes se nje video se u qellua me plumb perpara kryeministrise ne Tiranen Zyrtare. Ne bashkengjitje Imazhi i dyte jep te dhenat e sondazhit mes Artan Hoxha dhe Ermonela Jaho e renditur e dyta, ndersa ne imazh jepen burimet e klikuesve, dhe sistemet operative te kompjuterave te tyre si gjithnje nen kriterin 1 IP 1 Vote
Corovoda On Line