Polican: I moshuari gjendet pas dy dite-nete pa jete. Shkaqet: aksidentale **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Polican: I moshuari gjendet pas dy dite-nete pa jete. Shkaqet: aksidentale

Fatjon Kaloci
9.11.11
Nje shtetas u gjet pa jete te dielen qe lame pas ne Polican, qendra e dyte administrative e Skraparit. Sipas raportit nje shtetas i moshuar te premten punonte ne nje bahce prone te tij private. Burimet thane se shtetasi mund te jete rrezuar nga nje lartesi ne pronen ku punonte dhe per afro dy dite nete trupi kishte qendruar pa levizur. Kerkimet e voneshme nga familjaret u lidhen edhe me arsyen se ate dite disa prej tyre nuk ndodheshin ne Polican por kishin shkuar ne qytetet te tjera citon raporti. Nuk behen te ditura inicialet dhe mosha e sakte e shtetasit ndersa raporti flet se shtetasi mund te kete qene rreth 58 vjec. Corovoda On Line