Rrihet Skrapari Perfundon 4-0 sfida Ada - Skrapari **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rrihet Skrapari Perfundon 4-0 sfida Ada - Skrapari

Fatjon Kaloci
26.11.11
Eshte mbyllur me rezultatin 4-0 takimi i kesaj te shtune 26-nentor 2011 mes Ada te Velipojes dhe Skraparit. Humbja me e madhe e rregjistruar ne keto 11 jave te Kategorise se Pare ndeshkon Skraparin duke e mbajtur ate ne vendin e 12 deri tani ne renditje me vetem 13 pike ne 11 jave te luajtura. Pjesa e pare e takimit perfundoi me rezultatin 2-0 por gjate pjeses se dyte Ada kaloi ne katerfish. Edhe sot Corovoda On Line trasmetoi live rezultatet ne linkun me te klikuar ku gjate ketyre oreve vetem sot patem mbi 800 vizita ne kete link qe cdo jave trasmeton live rezultatet. Po sot u luajten edhe 6 takimet e tjera pasi Takimi Iliria - Lushnja nuk u luajt sot per tu luajtur neser e diele 27. Rezultatet e plota te takimeve te luajtura sot ne oren 14:00 Per Javen e 11 te Kategorise se Pare jane:
Ada - Skrapari 4 - 0
Burreli - Elbasani 2 -0
Besa - Butrinti 1 - 0
Gramshi - Luftetari 1 - 0
Gramozi - Beselidhja 0 - 1
Kukesi - Himara 2 - 0
Mamurrasi - Vlora 2 - 0
Corovoda On Line