Skrapari Fundjave ne Velipoje E shtuna perballe Futbollit Neser ndeshja Ada - Skrapari **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari Fundjave ne Velipoje E shtuna perballe Futbollit Neser ndeshja Ada - Skrapari

Fatjon Kaloci
25.11.11
Neser 26 nentor 2011 e shtune do te luhet edhe Java e 11 ne Kategorine e Pare te Futbollit. Sipas nje informacioni paraprak te oreve te vona te kesaj mbremje te se premtes 1 nga 8 takimet e neserme ka gjasa te mos luhet e pikerisht ai mes Beses dhe Butrintit pasi raportet paraprake flasin per nje situate jo te favorshme qe ka lindur mes lojtareve te Beses mes njeri tjetrit. Gjithesesi do te presim neser ne oren 14:00 me shume. Po neser Skrapari do te udhetoj drejt Velipojes ku do te luhet takimi Ada - Skrapari. Corovoda On Line ne linkun dedikuar sportit te Kategorise se Pare edhe neser do te jete me mbulimin LIVE te rezultateve ne kohe reale. Takimet qe do te luhen neser do te jene:
Java e 11 te Kategoria e Pare 26 Nentor 2011
  • Ada - Skrapari
  • Burreli - Elbasani
  • Besa - Butrinti (kjo ndeshje nga informacione paraprake jo zyrtare mund te mos luhet neser)
  • Iliria - Lushnja
  • Gramshi - Luftetari
  • Gramozi - Beselidhja
  • Kukesi - Himara
  • Mamurrasi - Vlora
Corovoda On Line Blogu me interaktiv lokal