Vogelushja Nene: 11 vjecarja meksikane lind femijen e saj **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Vogelushja Nene: 11 vjecarja meksikane lind femijen e saj

Fatjon Kaloci
9.11.11
Nje meksikane qe ende nuk i ka mbushur 11 vjec lindi pas 31 javesh femijen e saj. Bebeja ka peshe afro 1.5 kilogram dhe lindi ne spitalin e qytetit Puebla, ne Meksike. Zyra e Prokurorise se Pergjithshme po heton ne lidhje me faktin nese kemi te bejme me abuzim seksual ndaj 11 vjecares u citua te kete thene Drejtori i Maternitetit Rogelio Gonzales. Vajza e shtruar ne 22 tetor 2011 ne maternitet me simptoma te prag lindjes, u be lajm mediatik ne median meksikane. Ajo lindi keto ore te para te kesaj te merkure permes nje operacioni cezarian citoj me tej mjeku.
Corovoda On Line